• מוקד אשכול 08-9966333
  • A

ועדות המועצה

ועדת ביקורת: אושרה במליאה 21.1.2013

  • רבקה בן ארי – כיסופים
  • שמעיה אלי – פרי גן
  • מרציאנו דוד- מבטחים

ועדת מל"ח: אושרה במליאה 21.1.2013

  • גדי ירקוני – ראש המועצה – יו"ר המטה
  • יפרח מאיר– סגן ראש המועצה – מ"מ יו"ר מל"ח
  • משה מורג – רמ"ט מל"ח
  • ניקי לוי – מרכז הוועדה וקב"ט המועצה
  • מרדכי ביטון – משאבי אנוש
  • בועז קרצ'מר – מידע לציבור
  • ויקטור עזרא – דלק
  • חטינה אירית – מזון / משכ"ל
  • עמר אהרון – תחבורה
  • גבאי שבתאי – בינוי/מים/חשמל
  • יעל אדר – חינוך
  • ענת תבורי – בריאות
  • בשמת גלין – תברואה וחומ"ס.
  • הרב פנייר יהודה – ז"ח
  • תמר אורבך – פס"ח
  • מירב וידל ניסים – אחראית מרכז חוסן.
  • ליטו חנציס – חקלאות קיבוצים
  • ליאור קטרי – חקלאות כללי מושבים
  • מוטי לאבן- מהנדס המועצה.
  • יוכבד כבי שקולניק – תיאום הפגות.

ועדת ביטחון: אושרה במליאה 21.1.2013

  • גדי ירקוני– ראש המועצה ויו"ר הועדה
  • יפרח מאיר– סגן ראש המועצה
  • ניקי לוי – קב"ט
  • משה מורג – רמ"ט מלח
  • מושי גורדון – מתמיד
  • מורד שוקי – שוטר קהילתי שטרת ישראל
  • אלדד גד סעד – קב"ט מוסדות חינוך
  • אילן אייזיקסון – מפקד חבל אשכול
  • רס"ן עימד – קצין הגמ"ר צ.ה.ל
  • אילן כהן – קב"ט מחוזי מ. הפנים
  • מוטי מצרפי – רבש"צ
  • אייל אגרוביץ – יתד (נוה)

ועדת מכרזים: אושרה במליאה 21.1.2013

  • מאיר יפרח –סגן ראש המועצה
  • מזכיר המועצה – ביטון מרדכי
  • גזברית המועצה- יוכבד (כבי) שקולניק
  • יועץ משפטי- עו"ד חיימסון
  • דורון צמח-בארי
  • נועם גל-שדה ניצן
  • גליקסר שלמה – גבולות

ועדת הנחות: אושרה במליאה 21.1.2013

  • גזברית המועצה- יוכבד (כבי) שקולניק
  • אגף לשירותים חברתיים- תמר אורבך
  • גבייה – ירדנה משש
  • יועץ משפטי- עו"ד חיימסון
  • מאיר יפרח – סגן ראש המועצה
  • סילביה גרין-אורים
  • שלמה אילני-תלמי אליהו
  • אליעזר שנהר-עין הבשור

ועדת משאבי אנוש (מנגנון): אושרה במליאה 21.1.2013

 

  • גדי ירקוני- ראש המועצה ויו"ר הועדה
  • יפרח מאיר- סגן ראש המועצה
  • מזכיר המועצה – ביטון מרדכי
  • גזברית המועצה- יוכבד (כבי) שקולניק
  • ליטו יחזקאל חנציס- ניר יצחק
  • אליעזר שנהר – עין הבשור

ועדת שימוע: אושרה במליאה 21.1.2013

  • מזכיר המועצה – ביטון מרדכי
  • גזברית המועצה- יוכבד (כבי) שקולניק
  • יועץ משפטי- עו"ד חיימסון

ועדת תמיכות- אושרה במליאה 17.3.2013

  • מזכיר המועצה – ביטון מרדכי
  • גזברית המועצה- יוכבד (כבי) שקולניק
  • יועץ משפטי- עו"ד חיימסון
  • מוטי אור- ח. מליאה
  • המאירי חיים- ח. מליאה

ועדת הקצאות- אושרה במליאה 21.1.2013

  • מזכיר המועצה – ביטון מרדכי
  • גזברית המועצה- יוכבד (כבי) שקולניק
  • מהנדס המועצה- מוטי לאבן
  • יועץ משפטי- עו"ד חיימסון
  • אחראי נכסים במועצה- לורנה סלבין

ועדת רכש- אושרה המליאה 21.1.2013

  • מזכיר המועצה – ביטון מרדכי
  • גזברית המועצה- יוכבד (כבי) שקולניק
  • מנהלת רכש- אירית חטינה
  • יועץ משפטי- עו"ד חיימסון
  • מנהלת חשבונות- יפה בוקובזה

חברה כלכלית- אושרה במליאה 21.1.2013

  • גדי ירקוני – ראש המועצה
  • מאיר יפרח- מנכ"ל חברה כלכלית
  • מזכיר המועצה – ביטון מרדכי
  • גזברית המועצה- יוכבד (כבי) שקולניק
  • מנהלת חשבונות- יפה בוקובזה
  • אלי יעיש – עין הבשור (נציג ציבור)
  • ליטו חנצ'יס – ניר יציק (ח. מליאה)
  • חיים ירוסלביץ- נווה (נציג ציבור)
  • ים שלם-תלמי יוסף (נציג ציבור)
  • שלמה אילני-תלמי אליהו (ח. מליאה)
  • פביאן סיגל ניר יצחק(נציג ציבור)

ועדת רכב - אושרה במליאה 21.1.2013

  • מאיר יפרח- סגן ראש המועצה
  • גזברית המועצה- יוכבד (כבי) שקולניק
  • מזכיר המועצה – ביטון מרדכי
  • ק. תעבורה-ויקטור עזרא
  •  מנהל תחבורה-עמר אהרון

ועדת השקעות אושרה במליאה 18.2.2013

  • גזברית המועצה- יוכבד (כבי) שקולניק
  • מזכיר המועצה – ביטון מרדכי
  • ראוה חשבון- אלון מררי
  • מדור שכר- נאוה שלם
  • מנהלת חשבונות- יפה בוקובזה

ועדת אכיפה אושרה במליאה 18.2.2013

  • גזברית המועצה- יוכבד (כבי) שקולניק
  • אגף לשירותים חברתיים- תמר אורבך
  • יועץ משפטי- עו"ד חיימסון
  • מזכיר המועצה – ביטון מרדכי
  • עשור גבריאל-נציג ציבור

ועדת ערר אושרה במליאה 20.5.2013

  • יו"ר עו"ד זיוה קלסקין
  • מרקוס מרק-נציג ציבור
  •  חנן זוהר-נציג ציבור

ועדת מלגות- אושרה במליאה 17.3.2013

  • פלטין אלי-ח. מליאה
  • דני וילר-ח. מליאה
  • אלה פוקוס-נציג ציבור
  • איתן אהרון-נציג ציבור
  • נציגת הרווחה- יפעת בראב
  • מנהלת אגף חינוך- יעל אדר
  • מנהלת מרכז צעירים- דפנה סיבוני
  • רכזת פרויקטים בחינוך- מאיה בונה

ועדת איכות הסביבה- אושרה במליאה 17.3.2013

  • דני פזיק – ח. מליאה ויו"ר הועדה
  • אגף תברואה ואיכות הסביבה- בשמת גלין
  • פקח סביבתית – אופיר ארז
  • ליטו יחזקאל חנציס- ח. מליאה
  • אור מוטי- ח. מליאה
  • פליקס ווקרט- ח. מליאה
  • יובל בר- נציג ציבור
  • יוכי נחמני- עין הבשור נציגת ציבור
  • טל שמיר- אוהד נציג ציבור
  • נציג השר במשרד להגנת הסביבה
  • אבישי נתיב- אושרה במליאה 29.4.2013

ועדת תנועה / תחבורה/ רשות תמרור אושרה במליאה 18.2.2013

  • גדי ירקוני– ראש המועצה – יו"ר
  • מאיר יפרח – סגן יו"ר המועצה
  • ויקטור עזרא – קצין בטיחות בתעבורה
  • מוטי לבאן – מהנדס המועצה
  • קובי מור – מפקד משטרת אופקים
  • סמי ביטון – רמ"ט משטרת אופקים
  • יובל פז – קצין את"ן, מרחב הנגב
  • פקד אריאל כהן – מהנדס תנועה, את"ן נגב.
  • מורד שוקי – שוטר קהילתי מוא"ז אשכול.
  • בן לולו שמעון – מנהל אזור לכיש/אשכול  – נתיבי ישראל (מע"צ)
  • אלכס גליק – מהנדס מרחב דרום – נתיבי ישראל (מע"צ)
  • מיכל שמשי – נציג משרד התחבורה (הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים)
  • יועץ תנועה בהתאם לצורך.
  • אברהם קסטרשטיין – כרם שלום.
  • משה טל-דקל  אושרה במליאה 29.4.2013

ועדה חקלאית אושרה במליאה 18.2.2013

  • מאיר יפרח – סגן ראש המועצה
  • ליאור קטרי- רכז הועדה החקלאית
  • ליטו חנציס – ח. מליאה
  • אוזן אליהו- ח. מליאה
  • דרור תנורי- נ. ציבור
  • דדי רובינשטין- נ. ציבור
  • דודי אוביץ- נ. ציבור

חברי ועדת תחבורה ציבורית אושרה במליאה 18.2.2013

  • גדי ירקוני – ראש המועצה
  • יפרח מאיר– סגן ראש המועצה
  • ויקטור עזרא – קצין בטיחות בתעבורה
  • עמר אהרון – רכז תחבורה
  • טוביה שמשון – מנהל תנועה אגד תעבורה
  • שאול מעודי – פקח אגד תעבורה
  • פרוספר ועקנין – מנהל אשכול דרום אגד תעבורה
  • ניקי לוי – מנכ"ל אגד תעבורה.
  • ירמי שפר – ניר עוז
  • מולי ספקטור – חבר מליאה
  • זהר עקיבא – צאלים
  • אברהם קסטרשטיין – כרם שלום
  • דרור אפרתי – סופה
  • עפרה רוזנברג – יבול
  • דוד פלדנר – מגן
  • חווה פלג – גבולות
  • שלמה ארבל – כיסופים
  • אליהו צור – תלמי אליהו
  • חווה מילה – עין הבשור
  • גדי ירקוני – נירים
  • גתי ענת – בארי
  • יהושע אורן – רעים
  • מנחם קוזלובסקי – ישע
  • פיל שוורצברג – אורים
  • טל גבע- אושר במליאה 29.4.2013

ועדה לנגע בסמים: אושרה במליאה מיום 1/12/2014

  • תמר אורבך- מנהלת אגף הרווחה
  • יעל אדר- מנהלת אגף החינוך
  • זמירה בן יוסף – מנהלת ביה"ס נופי הבשור
  • אלי פלטין- נציג המליאה.

ועדה להנצחת זכרם של נפגעי טרור וחללי מערכות ישראל: אושרה במליאה מיום 1/12/14

 

  • נועם גל – נציג המליאה
  • גדי ירוקני- נציגי המליאה
  • אושרה גבאי – נציג ציבור
  • אייל ברימברם – נציגי ציבור
  • מלאכי יוסי – נציג המשפחות השכולות
  • מינקר מוניקה – נציגת המשפחות השכולות
  • לישצ'ינסקי נחום – נציג המשפחות השכולות

ועדה לקביעת שמות למקומות ציבוריים: אושרה במליאה מיום 1/12/2014

  • ורדה גלעדי מרעים – נציג ציבור
  • סמדר בלדיגה – מנהלת מחלקת ספורט וחוגים -עובדת הרשות
  • קובי רביבו – נציג המליאה

הצטרפו לניוזלטר