טבלת אנשי קשר - ביטחון קהילתי
שם תפקיד טלפון נייד פקס מייל
ענת דגני מורד מנהלת בטחון קהילתי 0526091641 anatd@erc.org.il

הרשות לביטחון קהילתי (הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול), הפועלת במסגרת המשרד לביטחון פנים, מהווה גורם מקצועי מוביל במדינת ישראל למניעת אלימות, עבריינות, התנהגות אנטי חברתית, שימוש בסמים אלכוהול והתמודדות עם השלכותיהם. הרשות לביטחון קהילתי פועלת כזרוע ביצועית לקידום הביטחון האישי בקרב אזרחי ישראל אל מול מגוון הצרכים השונים, באמצעות הפעלה, ייזום ופיתוח של תוכניות ומענים בתחומי פעילותה ובהתבסס על מומחיותה המקצועית ושיתופי פעולה עם גורמים שונים. הרשות החלה לפעול במועצה אזורית אשכול בשנת 2019.

הרשות לביטחון קהילתי במועצה אזורית אשכול (2021)

אתר הרשות הלאומית לביטחון קהילתי

להלן מגוון תחומי פעילותה של הרשות לביטחון קהילתי במועצה

ניתן להצטרף לקבוצות הוואצאפ הייעודיות (לפי גילאים) כדי לקבל מידע על הרצאות:

וועדות מוגנות מינית בישובים

פרויקט משותף ליחידה לביטחון קהילתי באשכול ולאגף לשירותים חברתיים, במסגרתו גויסו מתנדבים מן הישובים, עברו הכשרה על ידי מכון חרוב והוקמו צוותי מוגנות מינית בישובים.

מטרותיו המרכזיות של צוות המוגנות הן להוות כתובת זמינה לאנשי הישוב בהתייעצות ופניה בכל מקרה הקשור לפגיעות מיניות; לסייע בהפניה לרשויות המטפלות במקרים אלו; וכן ליזום פעילות של הסברה ומניעה בתחום הפגיעות המיניות במגוון המסגרות והגילאים.

לפרטים על התוכנית ועל צוות המוגנות בישוב שלך: 052-6091641 ענת, 050-8645813 אורלי חושב

מוגנות בהסעות

כחלק מהאחריות על נושא המוגנות והמאבק באלימות, יזמה היחידה לביטחון קהילתי יחד עם אגף החינוך תהליך לשיפור האקלים ותחושת המוגנות בהסעות של קריית החינוך במועצה. נכתבה אמנה לשיפור תחושת הביטחון והאקלים בהסעות, התקיימו הכשרות למלווי ההסעות, ונקבע נוהל דיווח על אירועים חריגים ומדרג ענישה.

ביטחון קהילתי הסעות