הורים יקרים, צוותי חינוך, תושבות ותושבים מעורבים

בחזון קריית החינוך חלמנו על מענה מקיף לכל צורכי הילדים המגיעים אליה - לרבות מענה לילדים הנשארים בה שעות ארוכות, לצהרון לחוגים ולפעילויות אחר הצהריים. כחלק מהמעטפת הכוללת, מתכננת המועצה הקמת חדר אוכל בקריה שיספק ארוחת צהריים חמה לילדים במסגרת מסודרת ויתן גם מענה להורים העובדים.

המיקום הראשוני שנקבע לחדר האוכל עורר התנגדות על רקע פגיעה בשטח פתוח שמשמש את תלמידי 'שחר אשכול' בהפסקות ובפעילות העשרה. המועצה הקשיבה לטענות והבהירה שתבחן  מחדש את המיקום ותפעל לאתר חלופות אחרות יחד עם האדריכלים והמתכננים.

במסגרת תהליך לבחינת החלופות הנוספות נפגש ראש המועצה עם נציגות ועד ההורים והתקבלה הסכמה משותפת על בחינת 2 חלופות נוספות, שתיהן ממוקמות במעטפת החיצונית של בתי הספר היסודיים, באזור אולם סביון.

לאחר בחינת שתי החלופות על ידי האדריכלים ומכלול היתרונות והחסרונות, נותרה חלופה אחת רלוונטית במעטפת הקרייה שעונה על כל הקריטריונים שהוגדרו.

החלופה ממוקמת ליד אולם סביון  זו היא החלופה המועדפת (חלופה מספרC  או 3 במצגת) על ידי המועצה, בית הספר וההורים.

לעיונכם, מצגת מסכמת של החלופות שנבחנו, כולל יתרונות וחסרונות של כל אחת מהחלופות והחלופה המועדפת החדשה והמוסכמת על ידי המועצה, ההורים ובתי הספר. במידה שלמישהו יש הערות על החלופה המועדפת יש להעבירן עד מוצ"ש, 8.8.20  למייל: pniyot@erc.org.il

תודה על שיתוף הפעולה ואיחולי המשך חופשה נעימה, לתלמידים ולצוותי החינוך.

לצפייה במצגת יש ללחוץ על התמונה