חגית טנה
מנהלת חוגים וספורט
08-9929650
יום הלימודים הסתיים עבור תלמידי היסודי והחוג שלהם תיכף מתחיל. איך הם יגיעו לחוג? בבטחה!

הילדים יתרכזו בשתי נקודות איסוף. נקודה אחת מול הבמה של שחר אשכול, נקודה שנייה, מגרש הכדורסל בשדות אשכול. בשתי הנקודות יחכו מלווים אשר ילוו את הילדים למקום הפעילות של כל חוג. למלווים יהיו שלטים עם שמות החוגים. אנא עדכנו את הילדים לגשת למלווה שבידו השלט עם שם החוג הרלוונטי להם.

גאים להציג בפניכם מערך חדש מקורי ומרענן של ספורט חוגים ופנאי
מודל בו אנו סוללים דרך אשר מבוססת על היצע רב גילאי, מצוינות, מקצועיות, הישגיות  וחדשנות.
אנו שואבים השראה מקהילתנו הנפלאה המהווה  מודל להתפתחות וצמיחה מתמדת.
צאו לדרך , זה פה!

להרשמה לחוגים: https://www.ze-po.org

קדימה... צאו לדרך - כל זה קורה פה!

 חוגים

אנחנו חושבים שצריך להחליף את המילה חוגים...למה? כי המילה פחות משקפת את העושר התוכני יוצא הדופן, והמשמעותי בחוגים שלנו (אין מה לעשות עד שלא יחליפו את המילה נצטרך להשתמש בה) ב "זה פה" אנו מקיימים מגוון חוגים שיאפשרו לילדים (לא רק) להביע את עצמם באופן אופטימלי. מעבר לחוגי הספורט שלנו (ענפי כדור, התעמלות, אומנויות לחימה) אנחנו מציעים מגוון חוגים גם לילדים וגם למבוגרים: מוזיקה, שחמט, מחול, תכנון בתלת מימד, חוגי סיירות, חוג שומרי הגן המבוקש שהגיע לראשונה לאזור, ":תאטרון השפם" המיועד לנערים ונערות ועוד...קיפצו לחוברת החוגים שלנו ותתרשמו.

ספורט

אנחנו מאמינים גדולים בספורט כחינוך, כדרך להגשמה עצמית  או סתם כתחביב.

לכן, אפשר למצוא אצלנו מגוון חוגים, מכדורגל וכדורסל דרך אמנויות לחימה (ג'ודו, קראטה, קפא"פ)ועד כדורשת, התעמלות, חדר כושר או שחמט (היי, משחק מלכים!). מוזמנים להציץ בחוברת החוגים המלאה על מנת לקבל את התמונה.

קהילה ספורטיבית היא ערך חשוב- אם אתם עדיין לא שם אז תהיו ספורטיביים ותתחילו לנוע אתנו!

יחידות משנה