פרסומת

דלג לתוכן העמוד

נגישות

דליה כורם טמיר
רכזת נגישות

חקלאות

אוהד בן גיגי
מנהל תחום חקלאות

נופי הבשור

דוד דואני קוטלר
מנהל ביה"ס
עירית רוטשטיין
מנהלת חט"ע
רמי זוילי
מנהל חט"ב
אילה בן אריה
מזכירת מנהלים
שרה אור
מנהלת פדגוגית
ענת זלטמן
ס. מנהל חט"ב
ירושלים דסטה יונגר
פסיכולוגית ביה"ס
גל מנו
רכזת ייעוץ + יועצת חנ"מ + רכזת שכבה ח'
ורדה בן בשט
יועצת שכבות ט' + י"א
ענב אואקרט
יועצת שכבות י' + י"ב
מירית אלימלך
יועצת שכבה ז'
אתי סיגרון
מזכירת תלמידים

ביטחון קהילתי

ענת דגני מורד
מנהלת בטחון קהילתי

בקשה להצעת מחיר

רבנות - אסנת דנינו

ביטחון - אלדד גד סעד

ביטחון - רחל שמעוני

מעמד האישה - ענת חן

בריאות - טלי שנהר

בריאות - לילך ישראל

מרכז קהילתי - דנה שביט

מרכז קהילתי - ישראל איסר

בתי ספר - חווה ברק

שירותים חברתיים - כוכי גדשי

שירותים חברתיים - ליאורה אלפרן

אסטרטגיה - מזכירות כללי

אסטרטגיה - אושרה גבאי

אסטרטגיה דרור אפרתי

איכות הסביבה - עינת כהן אלישיב

איכות הסביבה - דניאל ויטל

איכות הסביבה - חלי אזולאי

איכות סביבה - הילה קטרי

גזברות - ורד בוסי

חינוך - דלית קוטלר

חינוך - שובל דאנה

חינוך - חופית אפריאט

חינוך - יעל אפרתי

חינוך - לימור אור

מנכ"ל - מתן שטרית

מנכ"ל - מירית לוי

מנכ"ל - בת שבע סעד

הנהלה - יפעת ליפנר ון חרבנברוק

הנהלה - מור מרודי

הנהלה - תמרה כהן

רכש - אירית חטינה

רכש - מגי אקוקה

הנדסה - הדר גבריאל

הנדסה - דליה כורם טמיר

הנדסה - אריאלה אסולין

הנדסה - יהושוע גיגי

הנדסה - שבתאי גבאי

הנדסה - דן אלבז

אסטרטגיה

דקלה קצוני
מנהלת אגף
מאיה מור חי
מ"מ מזכירת אגף אסטרטגי

יזמויות ועסקים קטנים

פקס יזמויות ועסקים קטנים :

אתי גדשי
רכזת יזמויות ועסקים קטנים

צמיחה דמוגרפית

דרור אפרתי
מנהל צמיחה דמוגרפית וישובים

תיירות

דורון אשטן
מנהלת עמותת התיירות

בטיחות בתעבורה

ויקטור עזרה
מנהל מחלקת בטיחות

ביטחון

אילן אייזיקסון
קב"ט המועצה
אלדד סעד
סגן מנהל אגף ביטחון
מיה בונה
מנהלת מוקד אשכול
רחל שמעוני
מזכירת אגף ביטחון
אברהם פדידה
קב"ט מוס"ח - בטיחות
מתניה כהן
קב"ט מוס"ח חלוציות / ביכורים
שוקי מורד
מפקד שיטור קהילתי - מג"ב
שי סידקי
מפקד מש"ת אשכול
מישל לוי
מנהל תחנת כיבוי והצלה אשוכל

גזברות

עידו ליבנה
גזבר המועצה
ורד בוסי
מזכירת גזבר

הנהלת חשבונות

יפה בוקובזה
מנהלת מח' הנהלת חשבונות
נינה מורד
הנהלת חשבונות
דליה שמואל
הנהלת חשבונות
אילנה אבוטבול
הנהלת חשובנות
ג'קלין כהן
הנהלת חשבונות

גביה וארנונה

ירדנה משש
מנהלת מח' גביה וארנונה
אושרת קדוש
קופאית מחלקת גביה
אושרת קימחי
מים,ביוב והנחות ארנונה
אורנית אדרי
פקידת גביה

הנדסה

בוריס נמירובסקי
מהנדס המועצה
שבתאי גבאי
סגן מהנדס
הדר גבריאל
מזכירת אגף
יואב לבן
מנהל פרויקטים תכנוניים
דליה כורם טמיר
רכזת תחום תכנון
אריאלה אסולין
תקציבאית אגף הנדסה
משה זהר
מנהל מח' מים וביוב
דן אלבז
אחזקה וכיבוי אש
עידו שמאי
מפקח פרויקטים

החברה הכלכלית לפיתוח אשכול

עופר מימון
מנכ"ל החברה הכלכלית
סיון טושר
מנהלת לשכה ועוזרת מנכ"ל

חינוך

אבי יאנוס
מנהל אגף החינוך
יעל אפרתי
רפרנטית תקציבי חינוך
לימור אור
רכזת פרוייקטים

הגיל הרך

דלית קוטלר
מנהלת מדור הגיל הרך
שובל דאנה
מינהלנית הגיל הרך

חוק חינוך וחינוך מיוחד

רוני מרודי
חוק חינוך, חינוך מיוחד ותוכניות חוץ
יעל כספי
חינוך מיוחד ותוכניות חוץ

שירות פסיכולוגי חינוכי

יזהר שער
מנהל שפ"ח אשכול

לשכת סגן ראש המועצה

דודי אלון
סגן ראש המועצה
מור מרודי
מנהלת לשכה

לשכת ראש מועצה

גדי ירקוני
ראש המועצה
תמרה כהן
מנהלת לשכת ראש המועצה
שרון אלוני קוניו
ע. אישית לראש המועצה
ליאור אבישי
מזכירת לשכת ראש מועצה

מעמד האישה

ענת חן
יועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה

דוברות

יפעת ליפנר ון חרבנברוק
דוברת

מבקר המועצה

אודי דנינו
מבקר המועצה וממונה על פניות הציבור

מנכ"ל ומזכירות המועצה

ניר ים
מנכ"ל המועצה
מתן שטרית
מנהל מחלקה כללית
בת שבע סעד
מזכירת האגף

משאבי אנוש

מירית לוי
מנהלת משאבי אנוש

מחשוב ותקשורת

יגאל דויט
מנהל מחשוב ומערכות מידע

מרכז קהילתי

מיכל עוזיהו
מנהלת המרכז הקהילתי
דנה שביט
מנהלת משרד
ספיר אלבז
רכזת גבייה ואדמיניסטרציה
לימור אילת
רכזת משאבים
ליטל אמסלם אוזן
מנהלת תרבות ואומנות
חגית טנה
מנהלת חוגים וספורט
מידן פלג
גרובטק-מרכז טכנולוגי
הדסה אדל
מנהלת חשבונות
קרי - לי טל
עמותת לקידום חבל שלום

ילדים ונוער

דגנית לבנון
מנהלת מדור ילדים ונוער
דנה עג'מי
רכזת נוער
לילך טהר
רכזת הדרכה וליווי יישובים
עדי גבאי
רכזת הדרכה וליווי יישובים
קרן שריקי
רכזת תוכנית להב"ה
סיגל גרובר
תכלול תקציבים ומינהלה
יאן
רכז השומר הצעיר
ליטל
רכזת הנוער העובד והלומד

מרכז צעירים

הודיה טרפה
מנהלת מרכז צעירים
דקלה שייחי
רכזת מעורבות חברתית
שחף לוי
רכז להט"ב

קונסרבטוריון למוסיקה

דרור בן טבו
מנהלת קונסרבטוריון
אורית פלדר הרשטיג
מזכירה

תרבות

חגית טנה
מ.מ. מנהלת יחידה

דיונה

איה אלטמן
מנהלת דיונה

רבנות אזורית אשכול

אוסנת דנינו
מזכירה
הרב יהודה פנייר
רב המועצה

רכש, ביטוחים וגינון

אירית חטינה
מנהלת אגף
מגי אקוקה
מזכירה
איילת עטיה
מזכירה

שירותים חברתיים

ליאורה אלפרן
מנהלת אגף
לאה עמר
עו"זית, עובדת זכאות
כוכי גדשי
מזכירה

קליטת עליה

סניגנה איווניוק
מנהלת מחלקה

זקנה

ד"ר יוכי אילן
מתכללת גיל שלישי
יוסי בן לולו
יח' זקנה סל"ב (סיוע לניצול בביתו)
עו"ס אפרת קיפניס
רכזת מועדון מופת צוחר, עו"ס קהילתי גיל 3
עו"ס עדי קליין
חוק סיעוד
עו"ס זוהר שיבת
זקנה וחוק סיעוד

נוער וצעירים

הילה הלוי
רכזת נוער וצעירים

שירותים סוציאליים

עו"ס דניאלה יונסון אלמליח
ניר יצחק, דקל, מרחב תעסוקה לצעירים
עו"ס ניצן סגרון
גבולות עו"ס נערים ונערות (עו"ס רחוב), בית חם
עו"ס שני כלפון
אורים, תלמי אליהו,חולית חוק נוער
עו"ס דנית נעים
נוה, עין הבשור, רעים, מוגבלויות וצרכים מיוחדים
עו"ס עדן מימון
ישע, כרם שלום, מגן, פריגן
עו"ס ערבה אלמקייס
להב"ה, שדי אברהם
עו"ס עדי בשירי
מדרצ"ית (מדריכת צוות), ראש צוות
עו"ס לאה גוטסמן
ניר יצחק, צוחר (ל'-ת'), יו"ר ות"ט (ועדות תכנון טיפול)
עו"ס גאולה זילברמן
אבשלום, יבול, שדה ניצן, סדרי דין
אבשלום, דקל, יבול, שדה ניצן, סדרי דין
עו"ס איה נבון
כיסופים, צוחר (א'-כ'), מבטחים, בני נצרים
כיסופים, צוחר (א'-כ'), מבטחים, בני נצרים
עו"ס אלישע קאופמן
צאלים, סופה, תכנית יתד (18-25), עו"ס מרחב תעסוקה לצעירים
עו"ס אורלי חושב
שלומית, תלמי אליהו, חולית, חוק נוער
עו"ס הדס טרנטו
אוהד, עמיעוז, תלמי יוסף, נירים
עו"ס דבי מייזל
בארי, יתד, עין השלושה, ניר עוז, סדרי דין

נפגעי פגיעה מינית

עו"ס ליה אורפז
יח' לנפגעי תקיפה מינית
עו"ס נעמה בר
יח' לנפגעי תקיפה מינית

מוגבלויות

דנית נעים
עו"ס מוגבלויות וצרכים מיוחדים

בריאות

טלי שנהר
מנהלת מחלקת בריאות

מרכז חוסן

שרית סעד
מנהלת מרכז חוסן
מיכל אזולאי
מזכירה
נעמי כמין
מנהלת היחידה הטיפולית
אדווה שביט
רכזת תחום צח"י
עדן אסקפה
עו"ס קהילתי רכז תוכניות חוסן

תברואה ואיכות סביבה

הילה קטרי
מנהלת אגף איכות הסביבה
חלי קדישמן אזולאי
מזכירת לשכה

אשפה ומחזור

קרינה מיקלאיון
מנהלת מחלקת פסולת ואכיפה

רישוי עסקים

עינת כהן אלישיב
רכזת רישוי עסקים

תחבורה

לירון כהן
מנהל מחלקת תחבורה
דורית מלול
מזכירה