דלג לתוכן העמוד

נגישות

דליה כורם טמיר
רכזת נגישות

חקלאות

אוהד בן גיגי
מנהל תחום חקלאות

אסטרטגיה

דקלה קצוני
מנהלת אגף
יעל אלמקייס
מזכירת אגף אסטרטגי

יזמויות ועסקים קטנים

פקס יזמויות ועסקים קטנים :

דנית נעים
רכזת יזמויות ועסקים קטנים

צמיחה דמוגרפית

דרור אפרתי
מנהל צמיחה דמוגרפית וישובים

תיירות

ליבנת גינזבורג
רכזת תיירות

בטיחות בתעבורה

ויקטור עזרה
מנהל מחלקת בטיחות

ביטחון

אילן אייזיקסון
קב"ט המועצה
אלדד סעד
סגן מנהל אגף ביטחון
מיה בונה
מנהלת מוקד אשכול
רחל שמעוני
מזכירת אגף ביטחון
אברהם פדידה
קב"ט מוס"ח - בטיחות
מתניה כהן
קב"ט מוס"ח חלוציות / ביכורים
שוקי מורד
מפקד שיטור קהילתי - מג"ב
שי סידקי
מפקד מש"ת אשכול
מישל לוי
מנהל תחנת כיבוי והצלה אשוכל

גזברות

כבי שקולניק
גזברית המועצה
ורד בוסי
מזכירת גזברית

גביה וארנונה

ירדנה משש
מנהלת מח' גביה וארנונה
אושרת קדוש
קופאית מחלקת גביה
אושרת קימחי
מים,ביוב והנחות ארנונה
אורנית אדרי
פקידת גביה

הנהלת חשבונות

יפה בוקובזה
מנהלת מח' הנהלת חשבונות
נינה מורד
הנהלת חשבונות
דליה שמואל
הנהלת חשבונות
אילנה אבוטבול
הנהלת חשובנות
ג'קלין כהן
הנהלת חשבונות

הנדסה

בוריס נמירובסקי
מהנדס המועצה
עידו בוסקילה
סגן מהנדס המועצה
שבתאי גבאי
מנהל פרויקטים
יואב לבן
מנהל פרויקטים תכנוניים
דליה כורם טמיר
רכזת תחום תכנון
אריאלה אסולין
תקציבאית אגף הנדסה
משה זהר
מנהל מח' מים וביוב

החברה הכלכלית לפיתוח אשכול

עופר מימון
מנכ"ל החברה הכלכלית
סיון טושר
מנהלת לשכה ועוזרת מנכ"ל

חינוך

אבי יאנוס
מנהל אגף החינוך
יעל אפרתי
רפרנטית תקציבי חינוך
לימור אור
רכזת פרוייקטים

הגיל הרך

דלית קוטלר
מנהלת מדור הגיל הרך
שובל דאנה
מינהלנית הגיל הרך

חוק חינוך וחינוך מיוחד

רוני מרודי
חוק חינוך, חינוך מיוחד ותוכניות חוץ
יעל כספי
חינוך מיוחד ותוכניות חוץ

שירות פסיכולוגי חינוכי

יזהר שער
מנהל שפ"ח אשכול

לשכת סגן ראש המועצה

דודי אלון
סגן ראש המועצה
שולי סנקר
מנהלת לשכה

לשכת ראש מועצה

גדי ירקוני
ראש המועצה
תמרה כהן
מנהלת לשכת ראש המועצה
שרון אלוני קוניו
ע. אישית לראש המועצה
חלי קדישמן אזולאי
מזכירת לשכה

מעמד האישה

ענת חן
יועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה

דוברות

יפעת ליפנר ון חרבנברוק
דוברת

מבקר המועצה

יהודה זנטי
מבקר המועצה וממונה על תלונות הציבור

מנכ"ל ומזכירות המועצה

ניר ים
מנכ"ל המועצה
בת שבע סעד
מזכירת האגף

משאבי אנוש

מירית לוי
מנהלת משאבי אנוש
יעל נגבי
רכזת משאבי אנוש

מחשוב ותקשורת

יודן פירט
מנהל מחשוב ומערכות מידע
ניר שיפמן
מערכות מידע

מרכז קהילתי

מיכל עוזיהו
מנהלת המרכז הקהילתי
דנה שביט
מנהלת משרד
ספיר אלבז
רכזת גבייה ואדמיניסטרציה
לימור אילת
רכזת משאבים
ליטל אמסלם אוזן
מנהלת תרבות ואומנות
חגית טנה
מנהלת חוגים וספורט
מידן פלג
מנהלת הום טק
הדסה אדל
מנהלת חשבונות
קרי - לי טל
עמותת לקידום חבל שלום

ילדים ונוער

דגנית לבנון
מנהלת מדור ילדים ונוער
דנה עג'מי
רכזת נוער
לילך טהר
רכזת הדרכה וליווי יישובים
עדי גבאי
רכזת הדרכה וליווי יישובים
קרן שריקי
רכזת תוכנית להב"ה
סיגל גרובר
תכלול תקציבים ומינהלה
יאן
רכז השומר הצעיר
ליטל
רכזת הנוער העובד והלומד

קונסרבטוריון למוסיקה

דרור בן טבו
מנהלת קונסרבטוריון
אורית פלדר הרשטיג
מזכירה

תרבות

חגית טנה
מ.מ. מנהלת יחידה

מרכז צעירים

הודיה טרפה
מנהלת מרכז צעירים
ענת חן
רכזת שוויון חברתי

דיונה

איה אלטמן
מנהלת דיונה

רבנות אזורית אשכול

אוסנת דנינו
מזכירה
הרב יהודה פנייר
רב המועצה

רכש, ביטוחים וגינון

אירית חטינה
מנהלת אגף
מגי אקוקה
מזכירה
איילת עטיה
מזכירה

שירותים חברתיים

ליאורה אלפרן
מנהלת אגף
כוכי גדשי
מזכירה

התנדבות

הילה קטרי
מנהלת היחידה להתנדבות

קליטת עליה

יוליה ברמן
רכזת קליטת עליה

זקנה

זהר שיבט
רכזת זקנה / גיל שלישי

נוער וצעירים

הילה הלוי
רכזת נוער וצעירים

שירותים סוציאליים

עו"ס לאה גוטסמן

ניר יצחק, צוחר (ל'-ת'), יו"ר ות"ט, אורים
עו"ס גאולה זילברמן

אבשלום, דקל, יבול, שדה ניצן, סדרי דין
עו"ס איה נבון

כיסופים, צוחר (א'-כ'), מבטחים, בני נצרים
עו"ס הילה הלוי

שדי אברהם, עו"ס להב"ה (למען הנוער המגזר הכפרי)
עו"ס אלישע קאופמן

צאלים, תכנית יתד (18-25), עו"ס מרחב תעסוקה לצעירים
עו"ס שני כלפון

עו"ס ניצן סיגרון
גבולות עו"ס נערים ונערות (עו"ס רחוב), בית חם
עו"ס אורלי חושב
שלומית, תלמי אליהו, חולית, חוק נוער
עו"ס סילבינה אוליקי
ריכוז תחום צרכים מיוחדים
עו"ס נעמה מדיוני
סופה, מגן, פריגן, כרם שלום
עו"ס אסנת לוי
עין הבשור, ישע, רעים, נוה
עו"ס הדס טרנטו
אוהד, עמיעוז, תלמי יוסף, נירים
עו"ס דבי מייזל
בארי, יתד, עין השלושה, ניר עוז, סדרי דין
הדס אהרון
רכזת שירותים סוציאליים

בריאות

הילה קטרי
מנהלת מחלקת בריאות

מרכז חוסן

מירב וידל
מנהלת מרכז חוסן
מיכל אזולאי
מזכירה
נעמי כמין
מנהלת היחידה הטיפולית
אדווה שביט
רכזת תחום צח"י
עדן אסקפה
עו"ס קהילתי רכז תוכניות חוסן

תברואה ואיכות סביבה

בשמת גליו
מנהלת אגף
דבורה חזות
מזכירה

רישוי עסקים

עינת כהן אלישיב
רכזת רישוי עסקים

תחבורה

לירון כהן
מנהל מחלקת תחבורה
דורית מלול
מזכירה