דלג לתוכן העמוד

נגישות

דליה כורם טמיר
רכזת נגישות

אסטרטגיה

רננה יעקב
מנהלת אגף
יעל אלמקייס
מזכירת אגף אסטרטגי

יזמויות ועסקים קטנים

פקס יזמויות ועסקים קטנים :

דנית נעים
רכזת יזמויות ועסקים קטנים

צמיחה דמוגרפית

צורית ירחי
המחלקה לצמיחה דמוגראפית (קליטה בישובים)

תיירות

ליבנת גינזבורג
רכזת תיירות

בטיחות בתעבורה

ויקטור עזרה
מנהל מחלקת בטיחות

ביטחון

אילן אייזיקסון
קב"ט המועצה
אלדד סעד
סגן מנהל אגף ביטחון
מיה בונה
מנהלת מוקד אשכול
רחל שמעוני
מזכירת אגף ביטחון
אברהם פדידה
קב"ט מוס"ח - בטיחות
מתניה כהן
קב"ט מוס"ח חלוציות / ביכורים
שוקי מורד
מפקד שיטור קהילתי - מג"ב
שי סידקי
מפקד מש"ת אשכול
מישל לוי
מנהל תחנת כיבוי והצלה אשוכל

גזברות

כבי שקולניק
גזברית המועצה
ורד בוסי
מזכירת גזברית

גביה וארנונה

ירדנה משש
מנהלת מח' גביה וארנונה
אושרת קדוש
קופאית מחלקת גביה
אושרת קימחי
מים,ביוב והנחות ארנונה
אורנית אדרי
פקידת גביה

הנהלת חשבונות

יפה בוקובזה
מנהלת מח' הנהלת חשבונות
נינה מורד
הנהלת חשבונות
דליה שמואל
הנהלת חשבונות
אילנה אבוטבול
הנהלת חשובנות
ג'קלין כהן
הנהלת חשבונות

הנדסה

בוריס נמירובסקי
מהנדס המועצה
עידו בוסקילה
סגן מהנדס המועצה
שבתאי גבאי
מנהל פרויקטים
יואב לבן
מנהל פרויקטים תכנוניים
דליה כורם טמיר
רכזת תחום תכנון
אריאלה אסולין
תקציבאית אגף הנדסה
משה זהר
מנהל מח' מים וביוב
איילת עטיה
מזכירת אגף

החברה הכלכלית לפיתוח אשכול

עופר מימון
מנכ"ל החברה הכלכלית
לוי ג'ניה
מנהלת לשכה ועוזרת מנכ"ל

חינוך

אבי יאנוס
מנהל אגף החינוך
יעל אפרתי
מינהלנית
לימור אור
רכזת פרוייקטים

הגיל הרך

דלית קוטלר
מנהלת מדור הגיל הרך
שובל דאנה
מינהלנית הגיל הרך

חוק חינוך וחינוך מיוחד

רוני מרודי
חוק חינוך, חינוך מיוחד ותוכניות חוץ
יעל כספי
חינוך מיוחד ותוכניות חוץ

שירות פסיכולוגי חינוכי

יזהר שער
מנהל שפ"ח אשכול

לשכת סגן ראש המועצה

מאיר יפרח
סגן ראש המועצה
שולי סנקר
מנהלת לשכה

לשכת ראש מועצה

גדי ירקוני
ראש המועצה
תמרה כהן
מנהלת לשכת ראש המועצה
שרון אלוני קוניו
ע. אישית לראש המועצה
חלי קדישמן אזולאי
מזכירת לשכה

מעמד האישה

ענת חן
יועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה

דוברות

יפעת ליפנר ון חרבנברוק
דוברת

מבקר המועצה

יהודה זנטי
מבקר המועצה וממונה על תלונות הציבור

מנכ"ל ומזכירות המועצה

ניר ים
מנכ"ל המועצה
בת שבע סעד
מזכירת האגף

משאבי אנוש

מירית לוי
מנהלת משאבי אנוש
יעל נגבי
רכזת משאבי אנוש

מחשוב ותקשורת

יודן פירט
מנהל מחשוב ומערכות מידע
ניר שיפמן
מערכות מידע

מרכז קהילתי

מיכל עוזיהו
מנהלת המרכז הקהילתי
דנה שביט
מנהלת משרד
ספיר אלבז
רכזת גבייה ואדמיניסטרציה
לימור אילת
רכזת משאבים

ילדים ונוער

דגנית לבנון
מנהלת מדור ילדים ונוער
דנה עג'מי
רכזת נוער

קונסרבטוריון למוסיקה

ישראלה שטיין
מנהלת קונסרבטוריון
אורית הרשתיג
מזכירה

תרבות

חגית טנה
מ.מ. מנהלת יחידה

מרכז צעירים

עינת כהן אלישיב
מנהלת מרכז צעירים
ענת חן
רכזת שוויון חברתי

דיונה

איה אלטמן
מנהלת דיונה

רבנות אזורית אשכול

אוסנת דנינו
מזכירה
הרב יהודה פנייר
רב המועצה

רכש, ביטוחים וגינון

אירית חטינה
מנהלת אגף רכש, ביטוחים וגינון
מגי אקוקה
מזכירה

שירותים חברתיים

ליאורה אלפרן
מנהלת אגף
כוכי גדשי
מזכירה

התנדבות

הילה קטרי
מנהלת היחידה להתנדבות

קליטת עליה

יוליה ברמן
רכזת קליטת עליה

זקנה

זהר שיבט
רכזת זקנה / גיל שלישי

נוער וצעירים

הילה הלוי
רכזת נוער וצעירים

שירותים סוציאליים

הדס אהרון
רכזת שירותים סוציאליים

בריאות

הילה קטרי
מנהלת מחלקת בריאות

מרכז חוסן

מירב וידל
מנהלת מרכז חוסן
מיכל אזולאי
מזכירה
נעמי כמין
מנהלת היחידה הטיפולית
אדווה שביט
רכזת תחום צח"י
דרור אפרתי
עו"ס קהילתי

תברואה ואיכות סביבה

בשמת גליו
מנהלת אגף
דבורה חזות
מזכירה

אשפה ומחזור

תומר מהלר
רכז איכות סביבה
אופיר ארז
פקח איכות סביבה

תחבורה

לירון כהן
מנהל מחלקת תחבורה
דורית מלול
מזכירה